AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti

03.01.2012 14:00
AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti, System.String[]

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Yalçın Yönet, AK Parti Selimpaşa Mahalle Başkanı Mustafa Zorlu ve Mahalle Teşkilatı Yöneticileri ile birlikte Selimpaşa Yoğurthane Mevkii'ndeki işyerlerini ziyaret etti. Yeni yılın ilk esnaf ziyaretinde halkın dilek ve isteklerini dinleyen Kaynarca, hem vatandaşların yeni yılını kutladı hem de ülke ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerdebulundu.

Milletvekillerinin seçim dönemi ziyaretlerine alışkın olan bazı vatandaşlar, AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca'nın ziyaretlerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi. "5 ay önce seçim yapıldı. Yine seçim mi olacak?" şeklindeki sorularla karşılaşan Kaynarca, "Seçim dönemi her zaman sizin yanınızda olma sözü verdim. Ankara'da meclis çalışmalarından oluşan her boşlukta sizin yanınızda yer alıyorum. Biz seçimden seçime gelen siyasetçilerden değiliz" dedi.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Şanlıurfa'da servis otobüsünde yangın çıktı! 15 kişi son anda kurtuldu İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar