AK Parti İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım Kimdir? Nerelidir? - Son Dakika

AK Parti İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım Kimdir? Nerelidir?

31.12.2018 11:13
AK Parti İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım Kimdir? Nerelidir?, System.String[]

AK Parti'nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Şişli Belediye Başkan adayı olan Nihal Yıldırım kimdir? Nihal Yıldırım kaç yaşındadır? Nerelidir?

AK Parti'nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul adayları belli oldu. AK Parti'nin İstanbul Şişli Belediye Başkan adayı Nihal Yıldırım oldu. Peki, AK Parti'nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Şişli Belediye Başkan adayı olan Nihal Yıldırım kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler haberimizde...

NİHAL YILDIRIM KİMDİR?

Nihal Yıldırım, İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü'nden mezun oldu. İstanbul Bilim Üniversitesi'nde Embriyoloji üstüne yüksek lisans yaptı. Kamu ve özel hastanelerin tüp bebek ünitesinde embriyolog olarak çalıştı. Avrupa Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek merkezinde ise embriyolog olarak aynı süre ile tüp bebek merkezinin koordinatörlüğünü yürüttü.

YEREL BİR KANALDA PROGRAM YAPIYOR

Nihal Yıldırım, 2011'den beri yerel bir televizyon kanalında tüp bebek, kadın sağlığı ve genel sağlık ile ilgili programlar hazırlayıp sunuyor. İngilizce bilen Nihal Yıldırım, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti'nin İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı oldu.

AK Parti İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım Kimdir? Nerelidir?

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım Kimdir? Nerelidir? - Son Dakika


Son Dakika

Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Bakan Koca, İmamoğlu'nun vefat iddiasıyla ilgili belge gösterdi tek tek yanıt verdi Yaşlı adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Sağlık Bakanlığı açık test politikasına geçti! Semptom göstermeyenler de günlük koronavirüs tablosunda yer alacak Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam