AK Parti İzmir Gençlik Kolları Toplantısı - Son Dakika

AK Parti İzmir Gençlik Kolları Toplantısı

18.02.2012 17:46
AK Parti İzmir Gençlik Kolları Toplantısı, System.String[]

AK Parti İzmir teşkilatı gençlik kolları başkanları, Urla İçmeler'de düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

AK Parti İzmir teşkilatı gençlik kolları başkanları, Urla İçmeler'de düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

İzmir İl Gençlik Kolu Başkanı Bilal Kırkpınar'ın başkanlığı ve Urla Gençlik Kolu Başkanı Erdem Özdemirin organizasyonunda düzenlenen toplantıya, ilçe gençlik kolları başkanları ve partililer katıldı.

Kırkpınar, toplantıda yaptığı konuşmada, İzmir'i coğrafi olarak dört bölgeye ayırdıklarını ve bölge bölge seçim çalışmalarına başladıklarını, 2014 yerel seçimleri öncesi teşkilat içi kaynaşma ve iletişimin arttırılması amacıyla toplantılara batı bölgesinden başladıklarını ifade etti.

Yeni süreçte EXPO çalışmalarına güç katmak adına İzmir üniversitelerinde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencileri bir dernek çatısı altında toplayacaklarını dile getiren Kırkpınar, bu dernek vasıtasıyla yabancı öğrencilerden gönüllü tanıtım elçisi olarak faydalanmayı hedeflediklerini de dile getirdi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İzmir Gençlik Kolları Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı