AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay Urla'da - Son Dakika

AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay Urla'da

18.02.2012 18:00
AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay Urla'da, System.String[]

Ak Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihad Akay, Urla ilçesinde partililerle bir araya geldi.

Ak Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihad Akay, Urla ilçesinde partililerle bir araya geldi.

Akay, ilçe ziyaretleri kapsamında geldiği Urla'da, partililerle bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu,.

Partililere hitap eden Akay, İzmir'de ilçe kongrelerinin tamamlandığını ve sıranın il kongresine geldiğini belirtti. İl kongresinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacağını kaydeden Akay, "İzmir'de, AK Parti'ye yakışır bir il kongresi ile görevimizi tamamlayacağız" dedi.

Akay, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti olarak başta İzmir Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyelere talip olduklarını dile getirerek, her gün artan üye sayılarının seçimlerde partiye güç vereceğini ifade etti.

Urla İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı da her ay ortalama 150 yeni üye kazanarak Urla Belediyesi'ni yerel seçimlerde kazanmak için çalıştıklarını söyledi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İzmir İl Başkanı Cihat Akay Urla'da - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi