AK Parti Kadın Kolları Kongresi - Son Dakika

AK Parti Kadın Kolları Kongresi

03.01.2012 14:00
AK Parti Kadın Kolları Kongresi, System.String[]

AK Parti Kadın Kollarının 3.Olağan Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü yapılacağı bildirildi.

AK Parti Kadın Kollarının 3. Olağan Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü yapılacağı bildirildi.

Kadın Kolları İl Başkanı Sevinç Kasal yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçileceği seçimler için gerekli hazırlıkları tamamladıklarını belirtti.

AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı'nın yoğun ve ciddi çalışmalar yaptığına dikkati çeken Kasal, AK Parti'nin politikalarını, yaklaşımlarını ve her kesimi kucaklayan bakış açısını Aksaraylılarımıza hanımlarla birlikte anlattıklarını bildirdi.

Sadece seçimlerde değil farklı zamanlarda da önemli çalışmalar ürettiklerini anlatan Kasal, şunları kaydetti:

"Yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizi hiçbir zaman unutmadık. Her zaman onlarla birlikte olduk. Farklı zaman dilimlerinde çat kapı ziyaretlerle kardeşlerimizle buluştuk. Van depreminin ardından da duyarsız kalmadık. Hanım kardeşlerimizle birlikte başlattığımız bir kampanyayla depremzedelere ulaşmak için çalıştık."

Kasal, AK Parti Kadın Kolları 3. Olağan İl Kongresi'nin 8 Ocak Pazar günü saat 12.00'da Belediye Tiyatro Salonunda gerçekleştireceklerini bildirdi.

- AKSARAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kadın Kolları Kongresi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor Ermenistan ordusu, Azerbaycan birliklerine ve sivillere saldırarak üçüncü ateşkesi de ihlal etti İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanlarını ve polisi taş yağmuruna tuttu: 20 gözaltı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi