AK Parti Karabük heyeti, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi - Son Dakika

AK Parti Karabük heyeti, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi

23.05.2021 10:11
AK Parti Karabük heyeti, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi

AK Parti Karabük heyeti, Ovacık ilçesinde yapımı devam eden 10 yataklı entegre devlet hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi.

AK Parti Karabük heyeti, Ovacık ilçesinde yapımı devam eden 10 yataklı entegre devlet hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi.

Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, ortak yaptıkları açıklamada, Karabük ve ilçelerinde sağlık alt yapısının yatırımlarla daha da güçlendiğini bildirdi.

En güzel hizmetleri kente kazandırmanın mücadelesi içerisinde olmaya devam edeceklerini belirten Ünal ve Güneş, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi'nin tamamlanmasıyla hastanesi olmayan ilçe kalmayacağını kaydetti.

AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz de hastaneyi en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunmayı planladıklarını bildirdi.

İncelemede, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Ovacık İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, AK Parti Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve AK Parti Karabük İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deligöz de yer aldı.

AK Parti Karabük heyeti, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Karabük heyeti, Ovacık Entegre Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını inceledi - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • celal gökalp: aa hiç yakıştımı ovacığa şimdi küçük entegre hastane çok ayıp ü vekil bir küçük hastanemi yapıyolar ovacığa hemen bunun yanına şehir hastanesi yapılsın hemen ovacığa o hastane yakışr Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Bakan Özer, hedeflerini anlattı! Zorunlu eğitim yaşı 5'e düşüyor! 12:02 Bakan Özer, hedeflerini anlattı! Zorunlu eğitim yaşı 5'e düşüyor! Kaan Yıldırım, Hadise sorusu karşısında neye uğradığı şaşırdı! Söyleşiyi bitirip salonu terk etti 11:35 Kaan Yıldırım, Hadise sorusu karşısında neye uğradığı şaşırdı! Söyleşiyi bitirip salonu terk etti Gelecekten geldiğini söylen adamın anlattıkları korkuttu 11:23 Gelecekten geldiğini söylen adamın anlattıkları korkuttu
Fuhuş operasyonundan iğrenç detaylar! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencelerine götürmüşler 11:08 Fuhuş operasyonundan iğrenç detaylar! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencelerine götürmüşler 11:04 "Yabancı sayısını düşüreceğiz" sözleri sonrası Nihat Özdemir'e tepkiler çoğaldı Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor 10:43 Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor
Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış 10:31 Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor 09:49 Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor
Advertisement