AK Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplandı - Son Dakika

AK Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplandı

25.11.2012 18:00
AK Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplandı, System.String[]

AK Parti kasım ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.

AK Parti kasım ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Sosyal Güvenlik Kurumu toplantı salonunda düzenlenen toplantıya katılarak, bir konuşma yaptı.

Uslu, tarihi, büyüklüğü ve dinamizmiyle yıllarıdır Şanlıurfa'nın büyük şehir olmayı hak ettiğini belirterek, siyasi istikrar neticesinde kentin büyük şehir olduğunu dile getirdi.

İl Başkanı Yusuf Eğilmez de, teşkilatının çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi vererek, büyük şehir olması planlanan Şanlıurfa'da parti çalışmalarını da yoğunlaştırdıklarını aktardı.

Toplantıya, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile bazı belde ve ilçe teşkilatlarının başkanları katıldı.

Muhabir: Rauf Maltaş

Yayıncı: Sevil Çelik - ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi