AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve ekibi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret, System.String[]

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve ekibi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

Fatma Tutan, kongre sürecinin tamamlanması ve yeniden göreve seçilmesinin ardından yönetim kadrosuyla birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü makamında ziyaret etti.

Tutan, gerek referandum, gerek yerel seçimler, gerekse genel seçimler olsun, Antalya'nın Kepez ilçesinde AK Parti'li kadınlar olarak canla başla çalıştıklarını anlattı. Seçim sonuçlarına bakıldığında bu çalışmaların karşılığını aldıklarını vurgulayan Tutan, Başkan Hakan Tütüncü'nün her zaman kendilerine destek verdiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü,

"Seçimlerde birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi halinde başarı yakalanır" dedi.

AK Parti'li kadınların tüm zorluklara karşın bir bütün halinde hareket etmeyi bildiğini ve bunun da özellikle Kepez Bölgesi'nde seçim sonuçlarına yansıdığını vurgulayan Tütüncü, Fatma Tutan ve ekibini kutladı.

- ANTALYA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:01 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşini öldürüp cansız bedenini otomobilde gezdiren koca, müebbet hapis cezası aldı Savaşmaktan kaçan Ermeni erkeklere yurt dışı yasağı ile önlem Vatandaşı canından bezdiren abonelik iptalleri artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek Meteoroloji'den 12 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı MasterChef yarışmacısı Duygu, milyonların gözü önünde aldatıldığını itiraf etti Çin'de dağ sıçanı yiyen kadında 'bubonik veba' tespit edildi, 17 bölge risk altında Azerbaycan'dan Ermenistan'ın İskender füzesi tehdidine yanıt: Buna uygun bir şekilde cevap veririz Son Dakika: Türkiye'de 28 Eylül günü koronavirüs kaynaklı 65 can kaybı, 1412 yeni vaka tespit edildi