Son Dakika Haberleri: AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret

AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret

7 yıl önce

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve ekibi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

AK Parti Kepez Kadın Kolları'ndan Tütüncü'ye Ziyaret, System.String[]
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve ekibi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

Fatma Tutan, kongre sürecinin tamamlanması ve yeniden göreve seçilmesinin ardından yönetim kadrosuyla birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü makamında ziyaret etti.

Tutan, gerek referandum, gerek yerel seçimler, gerekse genel seçimler olsun, Antalya'nın Kepez ilçesinde AK Parti'li kadınlar olarak canla başla çalıştıklarını anlattı. Seçim sonuçlarına bakıldığında bu çalışmaların karşılığını aldıklarını vurgulayan Tutan, Başkan Hakan Tütüncü'nün her zaman kendilerine destek verdiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü,

"Seçimlerde birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi halinde başarı yakalanır" dedi.

AK Parti'li kadınların tüm zorluklara karşın bir bütün halinde hareket etmeyi bildiğini ve bunun da özellikle Kepez Bölgesi'nde seçim sonuçlarına yansıdığını vurgulayan Tütüncü, Fatma Tutan ve ekibini kutladı.

- ANTALYAEsenler'de Millet Bahçesi'ni Hizmete Açan Erdoğan, Coşkulu Kalabalığı Görünce Mest Oldu Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi

Terör Örgütü PKK, Afrin'de Pazar Yerine Bombalı Araçla Saldırdı