AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan'dan Esnaf Ziyareti - Son Dakika

AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan'dan Esnaf Ziyareti

18.02.2012 15:20
AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan'dan Esnaf Ziyareti, System.String[]

AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Gürşan, beraberindeki AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Hamit Orakçı ve yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak kent merkezindeki esnafı ziyaret etti.

Gürşan, esnaf ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada, milletvekili seçiminden önce ve sonrasında milletten kopmayacakları yönünde söz verdiğini ve bu sözün gereğini yerine getirdiğini söyledi.

Gürşan, şunları kaydetti:

"Yaklaşık 3 haftadır yurt dışı ziyaretlerim nedeniyle bölgeye gelememiştim. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile yurt dışına gittim. Bu geziler benim Kırklareli'ye gelmemi engelledi. TBMM'deki yoğun meclis çalışmaları ve kış şartları Kırklareli'ne gelemememde de etkili oldu. Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ile kentin sorunları ile ilgili bir görüşme yaptım. Bu görüşmeden sonra partililerle birlikte esnafı gezmeye başladım. Vatandaşlarla da bu vesile ile görüşüyorum."

Gürşan, bu ziyaretleri Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde de sürdüreceğini, buralarda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geleceğini kaydetti.

- KIRKLARELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan'dan Esnaf Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı