İzmir'de Konak Belediyesinin çöpleri sokağa dökmesine tepki - Son Dakika

İzmir'de Konak Belediyesinin çöpleri sokağa dökmesine tepki

18.08.2022 15:16

AK Parti Konak İlçe Başkanı Said Başdaş, Konak Belediyesinin çöpleri mahallede boş alana döktüğünü belirterek, bu duruma tepki gösterdi.

AK Parti Konak İlçe Başkanı Said Başdaş, Konak Belediyesinin çöpleri mahallede boş alana döktüğünü belirterek, bu duruma tepki gösterdi.

Başdaş, yaptığı açıklamada, Hilal Mahallesi'nde, CHP'li ilçe belediyesinin çöpleri boş alana döktüğünü savundu. Yaz sıcağında bölgenin hastalığa davetiye çıkardığını aktaran Başdaş, "Yapılan bir araştırmada en başarılı 4'üncü belediye başkanı olarak gösterilen Abdül Batur, bu ünvanı Hilal Mahallesi'ni çöp depolama alanına çevirerek almış olmalı." ifadelerini kullandı.

İlçedeki bu durumun vatandaşların tepkisine neden olduğunu vurgulayan Başdaş, Konak Belediyesinin, çöpleri mahallenin ortasına dökmesine bir anlam veremediğini dile getirdi.

Başdaş, tepkiler üzerine belediyenin çöpleri kaldırmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR
500
AK Partili Mahir Ünal'dan CHP'nin oy oranına ilişkin dikkat çeken sözler: Yukarısı olmuyor AK Partili Mahir Ünal'dan CHP'nin oy oranına ilişkin dikkat çeken sözler: Yukarısı olmuyor Çakırözer: 'Bugüne Kadar Yunanistan'ın Hak İddia Etmediği Kayalık, Adacık, Ada Kalmadı AKP İktidarı Bunlara Hep Sessiz Kaldı' Çakırözer: 'Bugüne Kadar Yunanistan'ın Hak İddia Etmediği Kayalık, Adacık, Ada Kalmadı AKP İktidarı Bunlara Hep Sessiz Kaldı' CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: 'Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz' CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: 'Akp'lilerin Çırpınışına Bakılacak Olursa Çok Verimli Bir Kampa Ev Sahipliği Yaptığımız İçin Çok Mutluyuz'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'de Konak Belediyesinin çöpleri sokağa dökmesine tepki - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement