AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret

12.01.2012 16:28
AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret, System.String[]

AK Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Ali Eciş ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'yi ziyaret etti.

AK Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Ali Eciş ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'yi ziyaret etti.

Kongre sonrası Yürütme Kurulu'nu oluşturduklarını ve çalışmalarına başladıklarını ifade eden Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, "Kongre sonrası ara vermeden heyecanla ilk olarak Yürütme Kurulumuzu oluşturduk. Yönetim kurulumuz ile birlikte çalışmalarımıza başladık. Konyaaltı'nı bölgelere, mahallelere göre tüm yönetim kurulumuzu görevlendirdik. Herkes kendi bölgesi ve mahallesinde çalışmalarına başladı. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, elbirliği, gönül birliği ile hareket ediyoruz. İlk olarak kongremize katılmanız ve verdiğiniz destekten dolayı İl Başkanımızı ziyaret etmek istedik. Konyaaltı teşkilatı olarak il teşkilatımızın yapacağı tüm çalışmalarda yanınızdayız, destek olacağız. Konyaaltı'nın kaderini de hep birlikte değiştireceğiz" dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ise, "Konyaaltı ilçemizin kaderi kongre sürecinden sonra değişmeye başlamıştır. Konyaaltı İlçe teşkilatımızın kongresi ilçemize yakışan, partimize yakışan bir şekilde gerçekleşmiştir. Bundan dolayı tüm yönetim kurulu üyelerimize, delegelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'ye bir tablo hediye etti. - ANTALYA

AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret
AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Konyaaltı İlçe'den İl Başkanı Köse'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi