AK Parti Kurucaşile Kadın Kolları Kongresi yapıldı - Son Dakika

AK Parti Kurucaşile Kadın Kolları Kongresi yapıldı

14.09.2020 12:09
AK Parti Kurucaşile Kadın Kolları Kongresi yapıldı, System.String[]

Bartın'da AK Parti Kurucaşile İlçe Kadın Kolları 6'ncı olağan kongresi gerçekleştirildi.

Bartın'da AK Parti Kurucaşile İlçe Kadın Kolları 6'ncı olağan kongresi gerçekleştirildi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, kongrede yaptığı konuşmada, kongrelerin siyasi partiler için bir tazelenme olduğunu belirtti.

Teşkilatlarda bugüne kadar görev yapan teşkilat mensuplarına teşekkür eden Tunç, ayrıca yeni yönetime de başarı diledi.

Kongreye, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Mustafa Ergin, AK Parti Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz, köy ve mahalle teşkilatı mensupları katıldı.

Tek liste ile gidilen seçimlerde ilçe kadın kolları başkanlığına yeniden Fethiye Özçelik seçildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Kurucaşile Kadın Kolları Kongresi yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Bahar ortasında kış! Bir anda bastıran tipi nedeniyle 21 hayvan telef oldu Bahar ortasında kış! Bir anda bastıran tipi nedeniyle 21 hayvan telef oldu

Son Dakika Haberleri

21:37