Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı - Son Dakika

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı

14.08.2022 14:47

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir paylaşım yapan Bülent Arınç, Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la olduğu bir fotoğraf koydu. Fotoğrafa politik göndermeler de ekleyen Arınç, "21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun." sözlerini sarf etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi, bugün 21'nci kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Partinin kuruluşuna özel program ise yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

GÜL VE ERDOĞAN'LA OLAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sık sık yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren, zaman zaman iktidarı eleştiren AK Parti'nin kurucularından Bülent Arınç ise partinin kuruluş yıl dönümünü, yaptığı bir paylaşımla kutladı. Arınç; Milli Görüş hareketinden ayrılarak "Erdemliler Hareketi" olarak yola çıkan harekette bulunan ve AK Parti'yi kuran ekipten Abdullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan ve kendisinin o döneme ait fotoğrafını paylaştı.

Bülent Arınç'tan AK Parti'nin kuruluş yıl dönümüne özel paylaşım

"UMUDUMUZUN 21. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN"

Arınç, paylaşımına şu notu düştü: "Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun."

YORUMLAR
500
Esnaf ziyareti gerçekleştiren AK Partili Zehra Taşkesenlioğlu'na koruma polisleri eşlik etti Esnaf ziyareti gerçekleştiren AK Partili Zehra Taşkesenlioğlu'na koruma polisleri eşlik etti AK Partili isimden CHP'ye sert sözler: Milleti bölme gayretinde olanlarla aynı saftalar AK Partili isimden CHP'ye sert sözler: Milleti bölme gayretinde olanlarla aynı saftalar AK Parti'li Taşkın: 'CHP'nin yürüttüğü siyaset milli güvenlik sorunu haline geldi' AK Parti'li Taşkın: 'CHP'nin yürüttüğü siyaset milli güvenlik sorunu haline geldi'

Son Dakika Güncel Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül ile olan fotoğrafını manidar sözlerle paylaştı - Son Dakika


Advertisement