AK Parti'li Kırcalı: "Planlı tarım ve hayvancılık için yapısal dönüşümlere devam edeceğiz" - Son Dakika

AK Parti'li Kırcalı: "Planlı tarım ve hayvancılık için yapısal dönüşümlere devam edeceğiz"

12.04.2021 18:45
AK Parti'li Kırcalı:

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, tarımda katma değeri yüksek, ileri teknolojiye dayalı bir üretim modelini esas alarak planlı tarım ve hayvancılık için gerekli yapısal dönüşümleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, tarımda katma değeri yüksek, ileri teknolojiye dayalı bir üretim modelini esas alarak planlı tarım ve hayvancılık için gerekli yapısal dönüşümleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini söyledi.

Kırcalı, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, bir taraftan tarımda yapısal dönüşümü gerçekleştirirken bir taraftan da çiftçilerin ekonomik ve sosyal hayatlarını iyileştirici kararlar aldıklarını kaydetti.

Dünyanın en kadim tarım ve hayvancılık coğrafyasına sahip olmanın bilinciyle, vatandaşların sağlıklı, güvenli gıdaya ulaşmasını kolaylaştırdıklarını dile getiren Kırcalı, "Tarımda katma değeri yüksek, ileri teknolojiye dayalı bir üretim modelini esas alarak planlı tarım ve hayvancılık için gerekli yapısal dönüşümleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Böylece bereketli topraklarımızın verimliliğini potansiyeline ulaştırarak uluslararası rekabet gücümüzü arttıracağız." diye konuştu.

AK Parti'li Kırcalı, Samsun'a ilişkin tarım ve hayvancılık verilerini de paylaştı.

????

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti'li Kırcalı: 'Planlı tarım ve hayvancılık için yapısal dönüşümlere devam edeceğiz' - Son Dakika


Son Dakika

Sessizce seçim çalışmaları yürüten Ali Koç'un yeni listesi Şampiyonlar Ligi gibi Sessizce seçim çalışmaları yürüten Ali Koç'un yeni listesi Şampiyonlar Ligi gibi Brezilya tarihinin en kanlı operasyonu! Bir polis memuru dahil 25 kişi öldü Brezilya tarihinin en kanlı operasyonu! Bir polis memuru dahil 25 kişi öldü Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı TFF Başkanı, finali İstanbul'da oynamak istemeyen İngilizlere ateş püskürdü: Kuzu kuzu gelip oynayacaklar TFF Başkanı, finali İstanbul'da oynamak istemeyen İngilizlere ateş püskürdü: Kuzu kuzu gelip oynayacaklar Ailenin son umudu Cumhurbaşkanı Erdoğan! Şehidin ismi havaalanından siliniyor Ailenin son umudu Cumhurbaşkanı Erdoğan! Şehidin ismi havaalanından siliniyor Özgün, enflasyonu özürlü çocuğa benzeten rektör Murat Ferman'a tepkisiz kalmadı: Dinlerken tüylerim diken diken oldu Özgün, enflasyonu özürlü çocuğa benzeten rektör Murat Ferman'a tepkisiz kalmadı: Dinlerken tüylerim diken diken oldu Ali Koç'un annesi Çiğdem Simavi iki doz aşıya rağmen koronaya yakalandı Ali Koç'un annesi Çiğdem Simavi iki doz aşıya rağmen koronaya yakalandı Kolombiya'daki hükümet protestosunda ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi Kolombiya'daki hükümet protestosunda ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi
Advertisement