AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti - Son Dakika

AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti

29.08.2020 13:57
AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, cezaevinde ölen DHKP-C'li Ebru Timtik'in posterini asan İstanbul Barosu'na ve anma törenine katılan CHP'lilere tepki göstererek, "Barolar marjinalleşen, teröriste destek veren, köhne zihniyetin yuvası haline gelmemeli derken boşa demiyorduk.

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, cezaevinde ölen DHKP-C'li Ebru Timtik'in posterini asan İstanbul Barosu'na ve anma törenine katılan CHP'lilere tepki göstererek, "Barolar marjinalleşen, teröriste destek veren, köhne zihniyetin yuvası haline gelmemeli derken boşa demiyorduk. İstanbul Barosu yönetimi ve CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etmiştir. Yazıklar olsun" dedi.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 18 Mart Çan Termik Santrali'ni ardından Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu'na bağlı Çan Linyit İşletmesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ünsal Dirlik, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Murat Okan ve AK Parti Çan İlçe Başkan Vekili Osman Uysal hazır bulundu.

Cezaevinde ölen DHKP-C'li Ebru Timtik'in posterini asan İstanbul Barosu'na ve anma törenine katılan CHP'lilere tepki gösteren Grup Başkanvekili Bülent Turan, şunları söyledi:

"Barolar, marjinalleşen, teröriste destek veren, köhne zihniyetin yuvası haline gelmemeli derken boşa demiyorduk. İstanbul Barosu yönetimi ve CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etmiştir. Yazıklar olsun. Yaşananların kabul edilemez. İstanbul Barosu gibi çok sayıda CHP'li yöneticinin de örgüt üyeliğinden mahkum bir isme bu denli, adeta kurumsal bir duruşla sahip çıkması milli güvenlik meselesidir. CHP iktidar olsa ölen DHKP-C'li için tören mi düzenleyecek, heykelini mi dikecekti? Görevi başındayken şehit düşen savcımız için gösterilmeyen hassasiyet, terör örgütünün sözde Türkiye sorumlusu ile aynı bölmede yakalanan ve cezaevinde ölen biri için gösteriliyor. Terör sevicilik gelenek oldu bunlarda. Söküp atamıyorlar içlerinden. Milletimiz bu ihaneti unutmaz."


AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti
AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti
AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti
AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Parti'li Turan: CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Özbek fenomen ve manken Rukhshona Sadıkova'ya şantaj şoku! Arabasının camınI kırıp belgeleri aldılar 10:20 Özbek fenomen ve manken Rukhshona Sadıkova'ya şantaj şoku! Arabasının camınI kırıp belgeleri aldılar Artık bilim insanları endişeli! Uzaydan bir kez daha gizemli sinyal geldi 10:17 Artık bilim insanları endişeli! Uzaydan bir kez daha gizemli sinyal geldi Park ettiği otomobilin üzerine binanın bahçe duvarı yıkıldı 10:08 Park ettiği otomobilin üzerine binanın bahçe duvarı yıkıldı
Hulusi Akar'dan ABD'nin F-16 teklifine ilk yorum: Teknik çalışmalar başladı, takipteyiz 09:22 Hulusi Akar'dan ABD'nin F-16 teklifine ilk yorum: Teknik çalışmalar başladı, takipteyiz Son dakika! Merkez Bankası, TL zorunlu karşılıklara ödenen faizi indirdi 08:40 Son dakika! Merkez Bankası, TL zorunlu karşılıklara ödenen faizi indirdi Heykel eleştirisi yapan İYİ Partili İbrahim Özkan, belediyeyi öğrenince paylaşımını sildi 08:34 Heykel eleştirisi yapan İYİ Partili İbrahim Özkan, belediyeyi öğrenince paylaşımını sildi
Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Kemal Kuruçay'ın son görüntüleri izleyenleri hüzne boğdu 00:12 Ani ölümüyle sevenlerini yasa boğan Kemal Kuruçay'ın son görüntüleri izleyenleri hüzne boğdu Merkez Bankası'nın faiz indirimi hamlesinden sonra eski başkan Yılmaz'dan endişelendiren dolar yorumu: Sistem çöker 23:13 Merkez Bankası'nın faiz indirimi hamlesinden sonra eski başkan Yılmaz'dan endişelendiren dolar yorumu: Sistem çöker
Advertisement