AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı - Son Dakika

AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı

25.05.2022 18:59
AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik'in fethinin yıl dönümü vesilesiyle Meclis'te fetih pilavı dağıttı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik'in fethinin yıl dönümü vesilesiyle Meclis'te fetih pilavı dağıttı.

AK Parti'li Selim Yağcı, Bilecik'in fethinin 740'ıncı yıl dönümünde TBMM'de fetih pilavı dağıttı. Yağcı Bilecik'in fethi nedeniyle farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını söyleyerek, "Şeyh Edebali diyarı, Ertuğrul diyarı Bilecik'e saygılarımızı iletiyoruz. Ecdadımızı rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Bileceğin fethi yeni bir hamlenin başlangıcı olmuştur. Manevi desteği, yol göstermesi, askeri dehası ile önemli yolculuğa başlanmış 3 kıtada hak ve adalet dağıtmış filizi ortaya çıkarmıştır. Bu yüzden Bilecik'in fethi son derece önemlidir. Bu fethi canlandırmak geleneklerimizi ortaya koymak için bu etkinliği yapmak istedik" dedi.


YORUMLAR
500
Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Dün Akşam Sunulan ve TBMM'nin Üst Yönetimine Güvence Getiren AKP Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Dün Akşam Sunulan ve TBMM'nin Üst Yönetimine Güvence Getiren AKP Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement