AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, koronavirüs tanısı konuldu - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, koronavirüs tanısı konuldu

26.09.2020 02:27

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz koronavirüse yakalandı. Yılmaz son bir haftada yaptırdığı 4 testin negatif çıktığını, son olarak çektirdiği akciğer tomografisi sonucunda, kendisine koronavirüs tanısı konulduğunu bildirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın çekilen akciğer tomografisi sonucunda, kendisine koronavirüs tanısı konulduğunu bildirdi.

4 KEZ NEGATİF ÇIKTI

Cevdet Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Son bir haftada dört defa testim negatif çıktı. Son üç gündür yüksek ateş nedeniyle hastaneye gittim. En son akciğer tomografisi çekildi ve kovid tanısı kondu. Evde tedavime devam edeceğim. Kendim için ve tüm hastalar için dua beklerim" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, koronavirüs tanısı konuldu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, koronavirüs tanısı konuldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, koronavirüs tanısı konuldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi