AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı - Son Dakika

AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı

26.11.2012 16:45
AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı, System.String[]

AK Parti Manavgat İlçe teşkilatı Kadın ve Gençlik Kolları tarafından vatandaşlara 2 bin kase aşure dağıtıldı.

AK Parti Manavgat İlçe teşkilatı Kadın ve Gençlik Kolları tarafından vatandaşlara 2 bin kase aşure dağıtıldı.

AK Parti Manavgat İlçe teşkilatı binası önünde gerçekleşen aşure ikramına, AK Parti İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, Evrenseki Belediye Başkanı Recep Barut, Taşağıl Belediye Başkanı Ahmet Alp, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kaplan, Kadın Kolları Başkanı Eda Temur Tansak ve partililer katıldı.

AK Parti Manavgat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kaplan, aşurenin toplumumuzda önemli bir yeri olduğunu belirterek, 2 bin kase aşure dağıttıklarını söyledi. Kaplan, "Aşure Günü'nün Hicri senenin ilk ayı olan Muharrem Ayı'nın 10'uncu günü. Bugünde Cenab-ı Hak 10 peygambere, 10 çeşit ikramda bulunmuş ve kutsallığını arttırmıştır. Etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Muhabir: Mustafa Taş/ Okan Özer

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Aşure Dağıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı