AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Mazbatasını Aldı - Son Dakika

AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Mazbatasını Aldı

11.01.2012 19:00
AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Mazbatasını Aldı, System.String[]

AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Berk Mersinli, mazbatasını alarak yeni dönem görevine başladı.

AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Berk Mersinli, mazbatasını alarak yeni dönem görevine başladı.

AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanlığı'nın 8 Ocak Pazar günü yapılan olağan kongresinde, yeniden başkanlığı seçilen Berk Mersinli, Manisa Adliyesi'ne giderek, yeni dönem mazbatasını 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ramazan Uçak'ın elinden teslim aldı.

Adliye çıkışında gazetecilere açıklamada bulunan Mersinli, yönetim olarak bugünden itibaren yerel seçimler için çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

İş başına geldikleri kongrelerini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi'nin de katılımıyla şölen havasında ve tek liste ile gerçekleştirdiklerini ifade eden Mersinli, "İyi hizmetler yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Önümüzdeki günlerde benim başkanlığımda görev taksimi yapılıp kamuya duyuracağız. Hedefimiz 2014 yerel seçimleri ve 2015 genel seçimlerinde en büyük düzeyde başarı sağlamaktır. Bu saatten itibaren partimizin kazanması için ben ve ekibim, gece gündüz demeden çalışma startını vermiş bulunmaktayız" dedi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Manisa Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Mazbatasını Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı