Son Dakika Haberleri: AK Parti Mersin İl Kongresine Doğru

AK Parti Mersin İl Kongresine Doğru

3 gün önce

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Levent Ali Bostan, 10 Mart'ta yapılacak il kongresine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağını bildirdi.

AK Parti Mersin İl Kongresine Doğru, System.String[]
AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Levent Ali Bostan, 10 Mart'ta yapılacak il kongresine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağını bildirdi.

Bostan, yaptığı yazılı açıklamada, kongresinin 10 Mart Cumartesi günü saat 12.00'de Servet Tazegül Kapalı Spor Salonunda yapılacağını belirtti.

Kongreyi bir demokrasi mitingi şeklinde yapmayı arzuladıklarını aktaran Bostan, "10 Mart'ta Sayın Cumhurbaşkanımız Mersine teşrif edecekler. Memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Mersin'e gelmesi çok önemli bir durum. Cumhurbaşkanımızın kongrelerini bir miting havasında yapması, birlik ve beraberliğimiz için oldukça önemli bir mesaj olacaktır.

Özellikle, ülkemizin geçirdiği kritik zamanlarda belli noktalara mesaj olarak algılanmasına katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın ilimize gelmesi, il kongresi yapmaktan ziyade, bu ülkenin birliğini ve beraberliğini zor günlerde kenetlendiğini tüm dünyaya gösterecektir." ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında Bostan, herkesi il kongresine davet etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nikah Şahidi Oldu Ivana Sert'den Övgü Dolu Sözler: Her Türlü İmkanımız Var

Bakan Sarıeroğlu'ndan Dikkat Çeken Taşeron Çıkışı: Çılgınlık Yaptık! Sakarya'da Gece Yarısı Silahlı Kavga: 3 Ölü, 1 Yaralı