AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, Toroslar İlçe Başkanı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, Toroslar İlçe Başkanı'nı Ziyaret Etti

05.01.2012 15:21
AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, Toroslar İlçe Başkanı'nı Ziyaret Etti, System.String[]

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, yaşanan kongre süreci sonrası güven tazeleyen AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı'yı ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, yaşanan kongre süreci sonrası güven tazeleyen AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı'yı ziyaret etti.

AK Parti Toroslar İlçe Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Uzun, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Mersin'de AK Parti kadrolarının güçlü bir yapıya büründüğünü kaydetti.

Mersin'in ve Türkiye'nin önünde 2023 hedefi bulunduğunu, bu süreçte gelecek yıl yapılacak Akdeniz Oyunları'nın Mersin'in Akdeniz'e açılma fırsatı yaratacağını ifade eden Uzun, şunları kaydetti:

"Hazırlık süreci de Mersin'in sorunları için çözüm fırsatı olacak. 2012 bütçe çalışması önceki yıllara göre daha iyi yapılacaktır. Çünkü bu bizim ustalık dönemimiz. Milletimiz daha iyi hizmet alacak. AK Parti iktidarı döneminde, işçilerimizin, emeklilerimizin, çiftçilerimizin durumları geçmişe oranla büyük ölçüde iyileştirildi. AK Parti iktidarından önce emekli maaşlarının ödenmesinde dahi sıkıntı yaşanıyordu. Faizler almış başını gitmişti. Şimdi faizler çok düşük hale getirildi ve üreticilerimiz ciddi anlamda destekleniyor."

Terörle mücadeleye şimdiye kadar harcanan paranın 400 milyarın üzerinde olduğunu, birilerinin terörün bitmesini istemediğini vurgulayan Ahmet Tevfik Uzun, AK Parti iktidarının terörü bitirmeye kararlı olduğunu belirtti.

Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kendisine destek verenlere teşekkür etti.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, Toroslar İlçe Başkanı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yüzde 8,9'dan yüzde 12,1'e yükseltti Kaza sonucu aracın altında kalan çocuk, babasının elini bir an olsun bırakmadı Koronavirüsün uğramadığı köy! Yiyecekler bahçeden, misafir yasak, vaka sayısı sıfır