AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te

05.05.2015 11:09
AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te, System.String[]

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, Taşkent ve Hadim ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinledi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, Taşkent ve Hadim ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinledi. Ağralı, "Kıble Kayası kadar heybetli ve güçlü bir destekle yeniden büyük Türkiye'yi inşa edeceğiz" dedi.

AK Parti Konya İl Başkanlığı, 7 Haziran 2015 seçimlerine yönelik günlük ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, Hadim ve Taşkent ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Taşkent'teki mahalleleri ziyaret ederek seçim çalışmasına başlayan Ağralı, daha sonra Hadim'de vatandaşların istek ve sorunları dinledi. Taşkent ve Hadim'deki hastanelerde yatan hastaları da ziyaret eden Ağralı'ya AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Taşkent Koordinatörü Mustafa Dolular, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran, ilçe yönetimi ve partililer eşlik etti.

SAĞLIK ALANINDA BİRÇOK AVRUPA ÜLKESİNİN BİLE ÖNÜNDEYİZ

Taziye ziyaretlerinin ardından bakıma muhtaç hastaları evlerine giderek ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, vatandaşların her zaman derdini dinlemeye hazır olduğunu dile getirdi. Ağralı, "AK Parti iktidarıyla sağlık alanında çok ciddi dönüşümler yaşandı. Artık insanlarımız, hastane köşelerinde mağdur edilmiyorlar. Üstelik evde bakım hizmetleriyle bakıma muhtaç hastalarımıza özel tedaviler uygulanıyor. Tam donanımlı, son teknoloji ürünlerinin içinde bulunduğu yeni hastaneler yapılıyor. Otel konforundaki hastanelerimizin sayıları tüm Türkiye'de artıyor. Aslına bakarsanız birçok Avrupa ülkesi ve Amerika'da bu tip hizmetler sunulamıyor. Sunulsa bile ağır ücretler ödetiliyor. Bizler halkın sevdalıları olarak vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alabilmesi için tüm gücümüzü seferber ediyoruz. Bu hizmetlerin artarak devam edebilmesi için ise halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Halkımızdan Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na destek istiyoruz" dedi.

HADİMİ HAZRETLERİ'NDEN ALDIĞIMIZ FEYİZLE HİZMET EDİYORUZ

Hadim ve Taşkent ilçelerindeki vatandaş ve esnaf ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ağralı, "Vatandaşlarımızın bize olan teveccühü doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Her gittiğimiz yerde Hadim ve Taşkent ilçelerimizde olduğu gibi büyük bir ilgiyle karşılanıyor, destek sözüyle ayrılıyoruz. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun memleketinde, Hadimi Hazretleri'nin huzurunda vatandaşlarımızın bu ilgisi gerçekten mutluluk verici. Hadimi Hazretleri'nden aldığımız feyizle tıpkı Kıble Kayası kadar heybetli ve güçlü bir destekle yeniden büyük Türkiye'yi inşa edeceğiz" ifadelerini kullandı. Ağralı ve teşkilat üyeleri Hadimi Hazretleri'nin kabrinde dua ederek, Hadim ve Taşkent ziyaretlerini sonlandırdı. - KONYA

AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te
AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te
AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te
AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Adayı Ağralı Hadim ve Taşkent'te - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı! İşte 8 adımda koronavirüs aşısıyla ilgili tüm merak edilenler En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cani koca, kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşladı