AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu

05.03.2016 16:18
AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu, System.String[]

Sivas Belediyesinin geleneksel hale getirdiği İrfan Meclisinin konuğu AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin oldu.

Sivas Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen İrfan Meclisi'nin konuğu AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin oldu.

Belediye Başkanı Sami Aydın'ın ev sahipliğinde Susamışlar Konağı'nda gerçekleştirilen toplantıya Milletvekili Hilmi Bilgin yanı sıra, AK Parti 22'inci dönem Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, belediye başkan yardımcıları, belediye meclisi üyeleri, birim müdürleri, akademisyenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının sunucusu Belediye Kültür Danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı yaptığı açış konuşmasında, Milletvekili Bilgin'in öz geçmişinden bahsetti.

İrfan Meclisi'nin amacından bahseden Başkan Aydın ise, "Milletvekilliği çok önemli bir görev. İnsanlarımızın vebalini taşımak, bu görevi layıkıyla yerine getirmek ise gerçekten çok zor. Sayın vekilimiz Hilmi Bilgin tüm bu zorlukların üstesinden gelerek görevini en işi şekilde yerine getiriyor. Şehrimiz için yapılacak her ne olursa olsun önümüzü açıyor ve taleplerimizi yerine getiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyor, görevinde kolaylıklar diliyorum." dedi.

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ise programda emeği geçenlere teşekkür etti. Program sonunda Başkan Aydın Milletvekili Bilgin'e plaket takdim etti. - SİVAS

AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu
AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu
AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Bilgin İrfan Meclisinin Konuğu Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamyonun çarptığı motosiklet sürücüsü, hayatını kaybetti 4 futbolcusu korona olan Newcastle United'ın Aston Villa maçı ertelendi Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu