AK Parti Milletvekili Erdinç'in Köy Ziyaretleri Sürüyor - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Erdinç'in Köy Ziyaretleri Sürüyor

08.09.2012 10:45
AK Parti Milletvekili Erdinç'in Köy Ziyaretleri Sürüyor, System.String[]

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Sarıçam ilçesine bağlı bazı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Sarıçam ilçesine bağlı bazı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Erdinç, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman, İl Genel Meclisi üyeleri Halil Burgu ve Bayram Sert, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte Mustafalar, Yeniyayla, Yağızlar, Cerenli, Karlık, Kılıçlı ve Boztepe köylerini ziyaret etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Erdinç, 2/B arazileri, yol, su ve Yağızlar köyünde yeni sağlıkevi yapılması gibi konulardaki talepleri değerlendirdi.

2/B arazileri için AK Parti hükümetinin getirdiği yenilikleri anlatan Erdinç, şunları kaydetti;

"Hükümetimiz çok uzun yıllardır devam eden birçok sorunu çözme gayreti içine girmiş ve bazı düzenlemeleri hayata geçirmiştir. 2/B arazileri olarak adlandırılan düzenleme de bu adımların en önemlilerinden birisidir. 2/B devlet ile milletin on yıllardır ihtilaflı olduğu bir alanın düzenlenmesi, devlet ile milleti barıştırma projesidir. Vatandaşımız ekip biçtiği, barındığı, çocuklarına gelecek olarak gördüğü alanları artık gönül rahatlığıyla sahiplenebilecektir."

Yayıncı: Tevfik Işık - ADANA

AK Parti Milletvekili Erdinç'in Köy Ziyaretleri Sürüyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Erdinç'in Köy Ziyaretleri Sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski Fenerbahçeli Adil Rami'den Macron'a olay sözler: Senden tiksiniyorum Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi