AK Parti Milletvekili Günay, Kiraz Festivali'ne katıldı - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Günay, Kiraz Festivali'ne katıldı

07.07.2019 15:00
AK Parti Milletvekili Günay, Kiraz Festivali'ne katıldı, System.String[]

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Mihalıççık Kiraz Festivali'ne katıldı.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Mihalıççık Kiraz Festivali'ne katıldı.

Günay'ın iletişim ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mihalıçcık Kiraz Festivali'ne katılan Günay, ilçedeki vatandaşlarla sohbet etti.

Eskişehir'in her ilçesinden bir marka çıkması gerektiğinin altını çizen Günay, şunları kaydetti:

"Değerlerimizi biz çok iyi biliyoruz. Her ilçemiz birbirinden zengin bir kültürel mirasa, rekabet üstünlüğü bulunan bir ürüne sahip. Bunları önce ulusal sonra uluslararası birer marka haline getirmemiz gerekiyor. Mihalıççık kirazımız da bunlardan biri. Her açıdan dünyada yiyebileceğiniz en lezzetli en kaliteli kiraz bizim memleketimizde yetişiyor. Daha da önemlisi önemli bir kısmı ihraç ediliyor ve ülkemiz ekonomisine ciddi katkı sağlıyor. Bunu zaman içerisinde katma değeri yüksek üretime çevirmenin yollarını aramalı, mihalıçcık kirazı gibi diğer ürünlerimizin de birer marka olmasını sağlamalıyız."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekili Günay, Kiraz Festivali'ne katıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Uzm. Dr. Vüsal Mahmudov: Ortopedik hastalıklara kök hücre ile çözüm Türkiye ve Yunanistan, karşılıklı Navtex'leri iptal etti Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Karantina kurallarını ihlal eden Cristiano Ronaldo'yla ilgili soruşturma başlatıldı 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın