Son Dakika Haberleri: AK Partili Vekil, Hükümete Yakın Gazetenin İmamoğlu Manşetine Tepki Gösterdi

AK Partili Vekil, Hükümete Yakın Gazetenin İmamoğlu Manşetine Tepki Gösterdi

2 ay önce

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Hakkari'de 4 askerin hayatını kaybettiği saldırıyı Ekrem İmamoğlu ile ilişkilendiren gazeteye tepki göstererek "Bu manşeti atanları şiddetle kınıyor, aklı selime davet ediyorum." dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Yeneroğlu, Güneş gazetesinin, Hakkari'de 4 askerin hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin haberi "Mutlu musun Ekrem" manşetiyle vermesine tepki gösterdi.

AK Partili Mustafa Yeneroğlu, Güneş gazetesinin dünkü manşetiyle ilgili olarak Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

"YAPMAYIN, YAZIK"

Yeneroğlu, "Bu manşeti atanları şiddetle kınıyor, aklı selime davet ediyorum. Ekrem İmamoğlu ile siyaseten ayrı noktalarda olsak bile, şehitlerimiz karşısında sevinebileceğini düşünecek kadar insafsız ve izansız değilim.Bu dil saldırılara kapı aralamaktadır.Gazetecilik değildir. Yapmayın, yazık!" dedi.

ERDOĞAN'IN SÖZÜNÜ HATIRLATTI

Benim sözümü ciddiye almayanlar ve yine hakaret edecek olanlar, özellikle gazetenin sorumluları belki Cumhurbaşkanımızın sözünü dikkate alır." diyen Yeneroğlu, Erdoğan'ın "Dönem, kızgın demiri soğutma, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi yeniden perçinleme dönemidir." sözlerini hatırlattı.

İşte Güneş gazetesinin manşeti;

AK Partili Vekil, Hükümete Yakın Gazetenin İmamoğlu Manşetine Tepki Gösterdi
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 08:36 Ekrem İmamoğlu, ortak yayın öncesi İsmail Küçükkaya ile otelde ne konuştuğunu açıkladı Erdoğan'dan İmamoğlu'na: Ordu Valisi'ne sözünün hesabını seçimden sonra vereceksin Görenlerin nutku tutuldu! Döviz bürosundan çıktı, 32 bin lirayı havaya saçtı