AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz: "Yüz Akıyla İnşallah İstanbul'u Yirmi Birinci Yüzyıla... - Son Dakika

AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz: "Yüz Akıyla İnşallah İstanbul'u Yirmi Birinci Yüzyıla...

AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz: "Yüz akıyla inşallah İstanbul'u yirmi birinci yüzyıla taşıyacağız"İSTANBUL - AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, 'Sivaslılar Buluşması'na katılarak, Ümraniye'de yaşayan Sivaslılardan destek istedi.

AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz: "Yüz akıyla inşallah İstanbul'u yirmi birinci yüzyıla taşıyacağız"


İSTANBUL - AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, 'Sivaslılar Buluşması'na katılarak, Ümraniye'de yaşayan Sivaslılardan destek istedi.

Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Haldun Alagaş Spor Kompleksi'nde düzenlenen 'Sivaslılar Buluşması'na katıldı. Programa Başkan adayı Yıldırım'ın yanı sıra eski bakanlardan AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, AK Parti Milletvekililleri Ravza Kavakçı Kan, Osman Boyraz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, MHP Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır ve çok sayıda Sivaslı katıldı.

Ümraniye'de çok sayıda projelerinin olduğunu vurgulayan AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, " Bu mahallelerimizin her birini ilgilendiren yatırımlarımızı daha önce açıkladık. Bu yatırımlardan kimisi, mesela Çamlık Mahallesi'ne yapılacak bir park, Mehmet Akif Mahallesi'ne yapılacak bir otopark, sadece o mahalleyi ilgilendirirken, spor köyü projesi ise sadece projenin yapılacağı Hekimbaşı'nı ilgilendirmekle kalmayacaktır. Vereceği hizmet açısından bütün Ümraniye'ye hitap etmesinin yanında, mesela burada çalışacak insanlar açısından en çok Hekimbaşı'nı, Kazım Karabekir'i, Topağacı'nı ilgilendirecek kuşkusuz" şeklinde konuştu.

Daha sonra bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz ise, "Şimdi Hasan başkanım bayrağı Binali Yıldırım gibi soyadı Yıldırım olan İsmet Yıldırım kardeşime devredecek. İsmet Yıldırım kardeşim ondan aldığı bayrağı inşallah, sizlerin de desteği ile Ümraniye'nin hak ettiği yere, İstanbul'un hak ettiği yere dikecektir. Bundan hiç şüphemiz yok. Çünkü İsmet Yıldırım, yaptıklarıyla İstanbul'a değer kazandırmış bir kimsedir. Aynen Binali Yıldırım gibi.

İnşallah 31 Mart akşamı emaneti ehline vereceksiniz. ve yüz akıyla inşallah İstanbul'u yirmi birinci yüzyıla taşıyacağız" diye konuştu.

Son Dakika

15:15 4 yaşındaki çocuğun 12'nci kattan düşme anı kamerada! İkizi de geçen yıl hayatını kaybetmiş 15:12 Erdoğan canlı yayında Bakan Dönmez'e çıkıştı: Müsaade edin de konuşmamı yapayım 14:52 Malatya'da bir kayısının üzerinde Arapça "Allah" yazısı 14:29 ABD'de "Black Panther" isimli grup silahlanıp sokağa indi: Savaş meydanında karşımıza çıkın 13:50 Sıla'nın Karanfil şarkısına "sigara" yasağı! Klip yayından kaldırıldı 13:47 Canlı yayına girdikten 6 saniye sonra gelen feci kazada, kadın kendi ölümünü kaydetti 13:46 Göztepe'de teknik direktör İlhan Palut görevinden istifa etti ancak yönetim kabul etmedi 13:35 Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj: Bu dönemlerde gümüşün kazancı altından daha fazla 11:02 Salgın sürecinde vatandaşın en başarılı bulduğu bakan, Koca oldu! İkinci sırada sürpriz var 09:34 Trabzon'da şehrin farklı noktalarında görülen yılanlar halkı korkuya sevk etti 09:27 Boş yolda giderken arabayı bu hale getirdi! Akılalmaz kaza kamerada 21:58 Didem Soydan cesur fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi! Sokakta transparan kıyafetiyle poz verdi 15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 12:43 Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm'ü kucağına aldı 12:22 Sakarya'daki patlamada hayatını kaybeden Havva Çelik'in eşi, karısını son kez gördüğü anı anlattı