AK Parti Milletvekili Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

02.01.2012 14:01
AK Parti Milletvekili Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti, System.String[]

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini ziyaret etti.

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Eşi Gülseren Kılınç ile birlikte hastalara karanfil verip, sohbet eden Gültekin Kılınç'a Başhekim Mehmet Kurnaz ile Hastane Başhekim Yardımcısı Fikri Özçetin eşlik etti.

AK Parti'nin sağlık alanında büyük bir değişime imza attığını söyleyen Kılınç, her vatandaşın sağlık hizmeti alır hale getirdiğini belirtti.

Kılınç, "Dünyanın birçok ülkesinden Türkiye'ye tedavi amaçlı gelenler var. İşte AK Parti'nin farkı bu. Daha düne kadar ilaç ithal etmek için Avrupa kapılarını aşındıran Türkiye, bugün sağlık hizmeti ihraç eder hale geldi" dedi.

400 yataklı Nazilli Devlet Hastanesinin inşaatının bitme noktasına geldiğini kaydeden Kılınç, Nazilli'nin bölgenin sağlık yükünü çekerek bu alanda bir cazibe merkezi olacağını vurguladı.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesini Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Son dakika golüne sinirlenip kırmızı kart gören Sumudica, sosyal medyada gündem oldu Birleşik Arap Emirlikleri'nde 144 katlı gökdelen patlayıcılarla yıkıldı Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun