AK Parti Milletvekili Önen, Bozova'da - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Önen, Bozova'da

18.02.2012 18:07
AK Parti Milletvekili Önen, Bozova'da, System.String[]

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, "Bozova İlçe Danışma Meclisi" toplantısına katıldı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, "Bozova İlçe Danışma Meclisi" toplantısına katıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre Önen, Bozova Çok Amaçlı Toplantı ve Sinema Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, partisinin kuruluş sürecini anlatarak, ilçede son dönemde yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Bozova'nın köy yollarının altyapısını güçlendirmek için gerekli olan kaynağın ilçeye aktarıldığını belirten Önen, şunları kaydetti:

"Bozova'da, Allah'ın vergisi Çatak gibi bir tesisimiz var. Çatak'ı hem su sporları hem de dinlenme merkezi olarak değerlendirmek lazım. Bozova-Şanlıurfa arasındaki yol çalışmaları bittikten sonra Bozova- Adıyaman arasındaki yol çalışması başlayacak ve 2014 yılında bitecek. Bozova 75 Yataklı Devlet Hastanesi için ödenek ve proje hazır, ancak imar sorunu var. Onu da giderdiğimiz takdirde projesi ihaleye hemen çıkacak. İmar sorununu kısa sürede çözeceğiz. Bozova için 16 derslikli okul yine imar sorununa takıldı. Onu da kısa sürede halledeceğiz. Köy yollarında sıkıntı var. 63 kilometrelik yol yapımı için gerekli olan 2.3 milyon lira Bozova'nın kasasına girdi. Asfalt sezonu açıldığı gibi bu yollar da yapılacak."

Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu ise Bozova'ya yapılması gereken yatırımları milletvekillerinin desteğiyle gerçekleştirmek istediklerini dile getirdi.

Toplantıya, Yaslıca Belde Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, Yaylak Belde Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer ile AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Milletvekili Önen, Bozova'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 522'ye yükseldi Prof. Dr. Naci Görür, 6.6'lık depremle sarsılan İzmir'i uyardı: Şehir merkezinde de deprem olabilir Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında