AK Parti Milletvekillerinden Araban'a ziyaret - Son Dakika

AK Parti Milletvekillerinden Araban'a ziyaret

27.05.2020 21:59
AK Parti Milletvekillerinden Araban'a ziyaret, System.String[]

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel, Derya Bakbak Araban ilçesinde firik yapan üreticileri ziyaret etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Müslüm Yüksel, Derya Bakbak Araban ilçesinde firik yapan üreticileri ziyaret etti.

Milletvekilleri beraberindeki Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile birlikte ilçenin meşhur ürünlerinden sarımsak ve yeşil buğday başaklarının ateşte kavrulmasıyla elde edilen firiğin hasatına katıldı.

Şahin, üreticilere verdikleri tohum ve tarım ürünleri desteğine değinerek, çiftçileri kalkındırma projelerini sürdüreceklerini kaydetti.

Çiftçilerle bir araya gelen heyet, ilçedeki bir dizi ziyaretin ardından partililerle istişarelerde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekillerinden Araban'a ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Mesai arkadaşına "terbiyesiz" diyen işçi, tazminatsız kovuldu CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı Erbakan'ın yol arkadaşı Derviş Yıldırım, namaz kıldığı sırada hayatını kaybetti! Vefat anı güvenlik kamerasına yansıdı Galatasaray, Youssouf Ndayishimiye transferi için Malatyaspor'la anlaşmak üzere Aşı olan Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara kira ve gelir kaybı desteği için yeniden başvuru imkanı Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı