AK Parti MKYK üyesi ve gazeteci-yazar Orhan Miroğlu, okurlarıyla bir araya geldi - Son Dakika

AK Parti MKYK üyesi ve gazeteci-yazar Orhan Miroğlu, okurlarıyla bir araya geldi

28.11.2021 15:37
AK Parti MKYK üyesi ve gazeteci-yazar Orhan Miroğlu, okurlarıyla bir araya geldi

AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu'nun son kitabı "Mağdurların Coğrafyasında: Arka Bahçemizdeki Halklar" Mardin'de okurlarıyla buluştu.

AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu'nun son kitabı "Mağdurların Coğrafyasında: Arka Bahçemizdeki Halklar" Mardin'de okurlarıyla buluştu.

Miroğlu, Mardin Artuklu Üniversitesi Uygulama Otelinde düzenlenen söyleşi ve imza günü etkinliğinde okurlarıyla bir araya geldi.

Mağdurların Coğrafyasında: Arka Bahçemizdeki Halklar isimli kitabını imzalayan Miroğlu, farklı etnik yapıların bir arada yaşadığı Mardin'in hayatı boyunca hep önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

Miroğlu, "Sevgili Mardinlilerle özlem giderdim, hasbıhal ettim ve son kitabımı imzaladım. Hissettiğim bu şehre dair, hayat boyu hep sürecek olan güçlü bir aidiyet duygusu ve bir ömürle telafisi mümkün olmayacak kadar büyük bir sorumluluk oldu." dedi.

Etkinliğe Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç katıldı.

Tarihi binada gerçekleştirilen imza günü etkinliğine üniversite öğrencileri ve Mardin'i ziyaret eden yerli turistler de büyük ilgi gösterdi.

YORUMLAR
500
Türkiye'nin 81 olan il sayısı 100'e çıkacak! Bitlis'in Ahlat ilçesinin de il statüsüne yükselecek Türkiye'nin 81 olan il sayısı 100'e çıkacak! Bitlis'in Ahlat ilçesinin de il statüsüne yükselecek Ahmet Akın: Zamlar Bakanlık Bütçelerini de İflas Ettirdi Ahmet Akın: Zamlar Bakanlık Bütçelerini de İflas Ettirdi AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı devam ediyor AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı devam ediyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti MKYK üyesi ve gazeteci-yazar Orhan Miroğlu, okurlarıyla bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement