AK Parti Muğla Milletvekili Demir, ilçe ziyaretlerinde bulundu - Son Dakika

AK Parti Muğla Milletvekili Demir, ilçe ziyaretlerinde bulundu

27.01.2022 12:43
AK Parti Muğla Milletvekili Demir, ilçe ziyaretlerinde bulundu

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, ilçelerde vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, ilçelerde vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Demir, TBMM'nin ara dönem tatiline girmesiyle çalışma temposunu bölgesinde yoğunlaştırdı. Demir, Bodrum, Ula, Ortaca, Menteşe ve Köyceğiz ilçelerinde toplumun her kesiminden taleplere çözümler üreten çalışmalar gerçekleştirdi.

Demir, AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığınca düzenlenen mahalle başkanları buluşmasında katıldı. Burada teşkilat çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Demir, gördüğü yoğun katılım ve ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Demir, programlarına AK Parti Muğla İl Başkanlığınca düzenlenen daraltılmış il danışma kurulu toplantısıyla devam etti. Burada il merkezi ve ilçelerdeki belediye başkanları, ilçe başkanları, kadın, gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri ve parti yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen milletvekili Demir, gittikleri her yerde 2023'te de AK Parti'ye güçlü bir teveccüh olacağını gördüklerini, terör örgütleriyle birlikte hareket eden Millet İttifakı bileşeni partilerin milletin gözünde bir kıymeti olmadığı değerlendirmesini yaptı.

Menteşe ilçe merkezinde kalan sanayi sitesinin şehir dışına çıkarılmasıyla ilgili çalışmalar yürüten Demir, projenin son durumu hakkında bilgi almak için Ata Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan Çay'ın daveti üzerine kooperatif binasına gitti. Demir, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına bağlı TOKİ ile Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi arasında imzalanan protokolle ilgili gelişmeleri takip etti. Demir, sanayi sitesinin Akkaya Mahallesi'ne taşınmasıyla ilgili çalışmaların hızla sürdüğünü kaydetti.

YORUMLAR
500
AK Parti İl Başkanı Mete, Marmarislilere sevindirici haberler verdi AK Parti İl Başkanı Mete, Marmarislilere sevindirici haberler verdi Muğla'da taciz iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı Muğla'da taciz iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı AK Parti Muğla İl Başkanı Mete basın toplantısı düzenledi AK Parti Muğla İl Başkanı Mete basın toplantısı düzenledi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Muğla Milletvekili Demir, ilçe ziyaretlerinde bulundu - Son Dakika


Advertisement