Son Dakika Haberleri: AK Parti'den Adaylık Teklifi Geldiğini Söyleyen Mansur Yavaş: CHP ve İYİ Parti'nin Kararını Bekliyorum

AK Parti'den Adaylık Teklifi Geldiğini Söyleyen Mansur Yavaş: CHP ve İYİ Parti'nin Kararını Bekliyorum

4 ay önce

Yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi için yarışacağı iddia edilen Mansur Yavaş, "AK Parti anketinde ismim ilk sırada çıktı. Bana AK Parti'den teklif geldi. CHP ve İYİ Parti'nin kararını bekliyorum." diye konuştu.

Sözcü Gazetesi'nden Saygı Öztürk'e konuşan Mansur Yavaş, Mart 2019'da yapılacak seçimlere yönelik AK Parti'nin anketinde ilk sırada çıktığını ama bu adaylığa sıcak bakmadığını söyledi. Yavaş, CHP ve İYİ Parti'nin adaylık kararını beklediğini de sözlerine ekledi.

Yerel seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yavaş, şunları söyledi:

"BANA AK PARTİ'DEN ADAYLIK SORULDU"

"Kazanacağım tetikçi, yandaş kalemlerin paniklemesinden belli. Hepsi CHP'yi düşünmeye başladı. AK Parti anketinde ismim ilk sırada çıktı. Bana AK Parti'den adaylığı düşünüp düşünmediğim soruldu. Sorana bu adaylığın beni makam sahibi yapacağını ama itibarımı düşüreceğini söyledim."

Mansur Yavaş

"YÜZDE 100 KAZANIRIM"

"Şu anda CHP ve İYİ Parti'nin kararını bekliyorum." diyen Yavaş, "Aday gösterilirsem yüzde 100 kazanırım" ifadesini kullandı.
Yaşlı Adamın, Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtığı Anlar Kameralara Yansıdı Yeni Zelanda Canisi Tokat'ta Türk Düşmanı Kazıklı Voyvoda'nın Kaldığı Zindanı Ziyaret Etmiş Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı