Son Dakika Haberleri: AK Parti'den Adaylık Teklifi Geldiğini Söyleyen Mansur Yavaş: CHP ve İYİ Parti'nin Kararını Bekliyorum

AK Parti'den Adaylık Teklifi Geldiğini Söyleyen Mansur Yavaş: CHP ve İYİ Parti'nin Kararını Bekliyorum

25 gün önce

Yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi için yarışacağı iddia edilen Mansur Yavaş, "AK Parti anketinde ismim ilk sırada çıktı. Bana AK Parti'den teklif geldi. CHP ve İYİ Parti'nin kararını bekliyorum." diye konuştu.

Sözcü Gazetesi'nden Saygı Öztürk'e konuşan Mansur Yavaş, Mart 2019'da yapılacak seçimlere yönelik AK Parti'nin anketinde ilk sırada çıktığını ama bu adaylığa sıcak bakmadığını söyledi. Yavaş, CHP ve İYİ Parti'nin adaylık kararını beklediğini de sözlerine ekledi.

Yerel seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yavaş, şunları söyledi:

"BANA AK PARTİ'DEN ADAYLIK SORULDU"

"Kazanacağım tetikçi, yandaş kalemlerin paniklemesinden belli. Hepsi CHP'yi düşünmeye başladı. AK Parti anketinde ismim ilk sırada çıktı. Bana AK Parti'den adaylığı düşünüp düşünmediğim soruldu. Sorana bu adaylığın beni makam sahibi yapacağını ama itibarımı düşüreceğini söyledim."

Mansur Yavaş

"YÜZDE 100 KAZANIRIM"

"Şu anda CHP ve İYİ Parti'nin kararını bekliyorum." diyen Yavaş, "Aday gösterilirsem yüzde 100 kazanırım" ifadesini kullandı.
İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı 18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi