AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Kaya Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Kaya Açıklaması

02.01.2012 19:20
AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Kaya Açıklaması, System.String[]

"Ehliyet sınavları artık Osmancık'ta yapılacak" dedi.

AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Oğuzhan Kaya,

"Ehliyet sınavları artık Osmancık'ta yapılacak" dedi.

Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2012 yılında ehliyet sınavlarının Osmancık'ta yapılacağını söyledi.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarının da ilçede yapılması için çalışmalara başladıklarını belirten Kaya, şöyle konuştu:

"Milletvekillerimizin katkıları ile Osmancık için güzel gelişmeler oluyor. Ehliyet sınavları artık Osmancık'ta yapılacak. Böylece İlçe halkımız sınava girmek için Çorum'a gitmekten kurtulacak. Milli Eğitim Müdürlüğümüz vasıtasıyla ehliyet sınavları artık Osmancık'ta yapılacak. AÖF sınavlarının da ilçe merkezinde yapılması için yetkililerle görüşmelerimiz devam ediyor."

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Kaya Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü