AK Parti Samsun Milletvekili Demir Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Samsun Milletvekili Demir Açıklaması

18.01.2012 16:20
AK Parti Samsun Milletvekili Demir Açıklaması, System.String[]

"Sorumluluk sahibi sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanındayız" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir,

"Sorumluluk sahibi sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanındayız" dedi.

Demir, tarihi ve kültürel önem taşıyan mekanları araştırmak, tanıtmak ve yaşatmak amacıyla 2009 yılında Samsun'da kurulan Ahsen Vakfı'nı ziyaret ederek vakıf yöneticileri ile bir araya geldi.

Vakfın çalışmaları hakkında bilgi alan Demir, sivil toplum kuruluşlarının bu tür çalışmalar gerçekleştirerek tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkmalarının anlamına değindi ve şunları kaydetti:

"Tarihimize sahip çıkmak zorundayız. Sorumluluk sahibi sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanındayız. Bu sorumlulukla hareket eden Ahsen Vakfı'na gerçekleştirdikleri başarılı faaliyetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonra gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalarda da kendilerine başarılar diliyorum."

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Samsun Milletvekili Demir Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler