Son Dakika Haberleri: AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan'ın Ziyaretleri

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan'ın Ziyaretleri

8 yıl önce

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, bazı sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının temsilcileriyle görüştü.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan'ın Ziyaretleri, System.String[]

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, bazı sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarının temsilcileriyle görüştü.


AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Özcan, beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir ve Metin Çadırcı bazı partililerle traktörcüler sitesi, Şair Nabi Mahalle Muhtarlığı ve Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.


Traktörcüler Dernek Başkanı Fehmi Yıldırım ve beraberindekiler tarafından karşılanan Özcan, buradaki esnafın sorunlarını dinledi. Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sitesinin taşınmasıyla ilgili yaşanan sıkıntıları dile getirdi.


Daha sonra Şair Nabi Mahalle Muhtarı Mustafa Ertürk ile görüşen Özcan, ardından Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ile bir araya geldi.


Çiftçilerin sorunlarının konuşulduğu toplantıda Eyyüpoğlu, milletvekili Özcan'ın çiftçilikle uğraşan bir aileden geldiğini hatırlatarak, üreticilerin sorunlarını bildiğini ve çözüm için çaba harcadığını belirtti.


AK Parti Milletvekili Özcan da, ziyaretlerin devam edeceğini, hafta içinde ilçeleri ziyaret etmeyi planladığını kaydetti.


- ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:48 Kaynak: AAEditörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası