AK Parti seçmenine küfürler savuran Göçmez, adli kontrolle serbest bırakıldı - Son Dakika

AK Parti seçmenine küfürler savuran Göçmez, adli kontrolle serbest bırakıldı

08.01.2022 16:57

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde İYİ Parti üyesi Erhan Göçmez, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımında AK Parti seçmenine ağza alınmayacak küfürler etmişti. Şahıs, adliyede yapılan işlemlerin ardından adli kontrol şartı ve yurt dışı yasağı ile serbest bırakıldı.

Dilovası ilçesinde yaşayan ve İYİ Parti üyeliği bulunan Erhan Göçmez, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımında AK Parti seçmenine ağza alınmayacak küfürler etmişti.

İYİ PARTİ'DEN İHRAÇ EDİLDİ

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada ise şahsın davranışının kabul edilemez olduğu belirtilerek, Erhan Göçmez'in 3 ay önce partiye üye olduğu ve partide herhangi bir görevinin olmadığı kaydedilmişti. Aynı zamanda açıklamada, Erhan Göçmez'in İYİ Parti ile ilişiğinin kesildiği de ifade edilmişti.

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDI

Erhan Göçmez polis ekipleri tarafından Dilovası ilçesinde yakalandı. Yakalanmasının ardından Kocaeli Adliyesine sevk edilen Göçmez, yapılan işlemlerin ardından adli kontrol ve yurt dışı yasağı ile serbest bırakıldı.

AK Parti seçmenine küfürler savuran İYİ Partili adli kontrolle serbest bırakıldı
YORUMLAR (1)
500
Son seçim anketinde 5 bin 300 katılımcı yer aldı! İYİ Parti'nin oyları ikiye katlandı Son seçim anketinde 5 bin 300 katılımcı yer aldı! İYİ Parti'nin oyları ikiye katlandı HAT KM64 seferlerine başladı HAT KM64 seferlerine başladı AK Parti'li Aydemir'den, Akşener'e 'Kasımpaşalı' tepkisi AK Parti'li Aydemir'den, Akşener'e 'Kasımpaşalı' tepkisi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa AK Parti seçmenine küfürler savuran Göçmez, adli kontrolle serbest bırakıldı - Son Dakika


Advertisement