Son Dakika Haberleri: AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması

AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması

2 yıl önce

AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, "Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak.

AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması, System.String[]
AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, "Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak." dedi.

Başkan Erkan, Silopi ilçesinde bir benzin istasyonunun açılışında gazetecilere yaptığı açıklamada, ülke bazında faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin buralarda şubelerinin bulunması bölge ticaretine ayrı bir katkısının olduğunu belirtti.

Özellikle bunun 15 Şubat tarihine denk gelmiş olmasının anlamlı olduğunu kaydeden Erkan, şöyle konuştu:

"Çünkü toplumda huzuru bozmak isteyenler illaki günleri kara günler olarak ilan edip ve o tarihlerde toplumun huzurunu kaçırıp kaosa çevirmek isteyenleri her zaman gördük. Ama devletimizin gücü kuvveti ve en önemlisi milletin basireti ve feraseti bu tür fitnelere asla mahal verilmeyeceğinin de bir işaretidir. Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak."

Açılışa, Habur Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Ümit Altay, Silopi Kaymakamı Savaş Konak, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen, kurum müdürleri, işadamları, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan duaların ardından benzin istasyonunun açılışı yapıldı.Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı