AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması

15.02.2018 20:31
AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması, System.String[]

AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, "Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak.

AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, "Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak." dedi.

Başkan Erkan, Silopi ilçesinde bir benzin istasyonunun açılışında gazetecilere yaptığı açıklamada, ülke bazında faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin buralarda şubelerinin bulunması bölge ticaretine ayrı bir katkısının olduğunu belirtti.

Özellikle bunun 15 Şubat tarihine denk gelmiş olmasının anlamlı olduğunu kaydeden Erkan, şöyle konuştu:

"Çünkü toplumda huzuru bozmak isteyenler illaki günleri kara günler olarak ilan edip ve o tarihlerde toplumun huzurunu kaçırıp kaosa çevirmek isteyenleri her zaman gördük. Ama devletimizin gücü kuvveti ve en önemlisi milletin basireti ve feraseti bu tür fitnelere asla mahal verilmeyeceğinin de bir işaretidir. Bundan sonra toplumun huzurunu bozmak isteyenler toplumda yer bulamayacak."

Açılışa, Habur Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Ümit Altay, Silopi Kaymakamı Savaş Konak, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yalçın Özden, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen, kurum müdürleri, işadamları, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan duaların ardından benzin istasyonunun açılışı yapıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Şırnak İl Başkanı Erkan Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! "4 gece kalmanız şart, fiyatı 18 bin" diyen bile var Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi