AK Parti Sivas Milletvekili Bilgin Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Sivas Milletvekili Bilgin Açıklaması

07.09.2012 17:20
AK Parti Sivas Milletvekili Bilgin Açıklaması, System.String[]

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Selçuklu Mahallesi'nde düzenlenen bölge toplantısında partililerle bir araya geldi.

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, Selçuklu Mahallesi'nde düzenlenen bölge toplantısında partililerle bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, toplantıda konuşan Bilgin, "İleride Türk siyasetini yazacak kişiler, AK Parti öncesi dönemini ve AK parti sonrası dönemini ayrı anlatacaklar" dedi.

Partililerin sorunlarını dinleyen Bilgin, hükümetin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sivas'ta yapılan çalışmalara da değinen Bilgin, "Sivas'ı üniversite şehri yapmak için çalışmalarımız devam ediyor, TÜrkiye Odalar ve Borsalar Birliği

(TOBB) Üniversitesi'nin Sivas'a fakülte açması için ciddi çalışmalarımız oldu ve sözleşme imzalandı" diye konuştu.

Gençlere yeni iş imkanı sağlamak için çalışma sürdürdüklerini belirten Bilgin, "İş noktasında organize sanayi bölgemizi önemsiyoruz, Sivas'ın daha çok yatırım alabilmesi ve mevcut yatırımların daha da büyütülmesi için yeni teşvik yasasında Sivas'ı daha iyi bir konuma getirdik" ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Burhanettin Kuru ise, eğitimde özgürlüğün önemini vurgulayarak, son çıkan yasayla meslek liselerinin ve imam hatip liselerinin önünün açılarak ülkeye kazandırıldığını kaydetti.

Bölge toplantısına, Selçuklu, Diriliş, Kümbet, Emek, Tuzlugöl ve Mimar Sinan mahalle sakinleri katıldı.

Muhabir: Merve Topuz/ Seyit Ahmet Eksik

Yayıncı: Cemal Coşkun - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Sivas Milletvekili Bilgin Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti