AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi - Son Dakika

AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi

18.02.2012 18:00
AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi, System.String[]

AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi'nde seçime tek listeyle giren Ramazan Karakaş, yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi'nde seçime tek listeyle giren Ramazan Karakaş, yeniden başkanlığa seçildi.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen kongrede konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Söğütlü ve Ferizli'de doğalgaz çalışmalarında son noktaya gelindiğini, ilerleyen günlerde altyapı çalışmalarının başlayacağını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu da AK Parti'nin Sakarya'daki başarısında emeği geçen tüm partililere teşekkür ettiğini belirterek, "Bugüne kadar olduğu gibi, Başbakanımız sayın Recep Tayip Erdoğan'ın verecekleri talimatlar doğrultusunda birlik, beraberlik içinde çalışarak daha fazla başarı göstereceğimize inanıyorum" dedi.

Kongrede 3. kez başkanlığa seçilen Ramazan Karakaş ise AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar kendilerine destek veren Söğütlü halkına teşekkür ettiğini söyledi.

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Söğütlü İlçe Kongresi - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot