AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'den çok konuşulan sözler: Ne çok gay varmış - Son Dakika

AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'den çok konuşulan sözler: Ne çok gay varmış

07.12.2021 22:25

Dilovası Belediye Başkanı AK Partili Hamza Şayir, belediyenin bu ayki meclis toplantısında dikkat çeken sözlere yer verdi. Başkan Şayir, ilçeden Kanada'ya gidenler için, "Ne kadar gay varmış haberimiz yokmuş. İltica etmek için 'biz gayız' diyorlar" dedi.

Kocaeli Dilovası Belediyesi aralık ayı meclis toplantısına AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'in sözleri damga vurdu.

"HALK EKMEK KUYRUĞUNA GİRİYOR"

Toplantıda, Dilovası'na yaptığı yatırımlardan bahseden Hamza Şayir'e Saadet Partisi Meclis Üyesi Turan Tekgül tepki göstererek, "Şu anda bu kadar müjdeyi veriyorsunuz ama insanlar Dilovası'nda aç, halk ekmek kuyruğuna giriyor. Bunlarla ilgili ne yapabiliriz?" diye sordu.

"NE ÇOK GAY VARMIŞ"

Başkan Şayir ise Tekgül'ün sorusuna, Dilovası'ndan Kanada'ya göç edenler üzerinden cevap verdi. Şayir, "Dilovası'nda ne kadar gay varmış haberimiz yok ya. İltica etmek için 'Biz gayız' diyorlar" dedi. Dilovası'nda 2020 yılı içerisinde yaklaşık 2 bin kişinin Kanada'ya göç ettiği iddia ediliyordu.

YORUMLAR (1)
  • OĞUZ İÇEN : Kömür osb'yi kapattırdın çalışanların ahı ALLAH tarafından sorulacak sana hakkım haram olsun,yuuuhhhhh olsun sana Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
THY uçağı rahatsızlanan yolcu nedeniyle Kanada'ya acil iniş yaptı THY uçağı rahatsızlanan yolcu nedeniyle Kanada'ya acil iniş yaptı Yolcu rahatsızlandı, THY uçağı acil iniş yaptı Yolcu rahatsızlandı, THY uçağı acil iniş yaptı Kanada ve AB'den, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğine destek Kanada ve AB'den, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğine destek

Son Dakika Güncel AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'den çok konuşulan sözler: Ne çok gay varmış - Son Dakika


Advertisement