AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

02.04.2023 14:08

Depremlerin hemen ardından Kızılay'ın bir derneğe çadır sattığının ortaya çıkması sonrası tepkilerin odağına oturan Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a bir tepki de AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan geldi. Kınık'ın Şahan Gökbakar'a yazdığı paylaşımı alıntılayan Turan, "Allah aşkına 'Şahancım' ne, 'bulaşmak' ne? Bu nasıl bir üslup? Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanıza artık?" dedi.

Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 6 Şubat'taki 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından Kızılay'ın Ahbap Derneği'ne çadır sattığı ortaya çıkmış ve bu nedenle Kızılay Başkanı Kerem Kınık, tepkilerin odağına oturmuştu. Kınık, kendini "Atatürk'ün emri ile İsmet Paşa'nın onayı ile yapılan çadır satışları var" diye savunarak Murat Ağırel'in araştırdığı belgeleri paylaştı. Ancak Ağırel, "Sayın Başkan ne yazık ki Atatürk ve İsmet İnönü'nün emri ve oluru ile satılan tek bir çadır yoktur" dedi.

ŞAHAN GÖKBAKAR'IN PAYLAŞIMI

Konuya ilişkin oyuncu Şahan Gökbakar, "Keremin mumu, Murat Ağırel'e kadar yanar. Afet anında, millet açıktayken Kızılay'dan çadır satan Kerem, kendini Atatürk ve İsmet İnönü'ye iftira atarak savunmaya kalkmıştı. Yokmuş öyle bir şey... ha bu arada ne oldu seni milletvekili adayı yapmıyorlar mı?" paylaşımında bulundu.

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

"ŞAHANCIM, BİRBİRİMİZE BULAŞMADAN YAŞAMAYA BAŞLAMIŞTIK"

Gökbakar'a yanıt veren Kınık ise şu paylaşımı yaptı: "Şahancım ne güzel biz deprem bölgesinde sen Marmaris'te birbirimize bulaşmadan yaşamaya başlamıştık. Ama bu müfteri ifaden beni cevaba mecbur etti. Murat Ağırel'in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz baki gel depremzedelerimize birlikte hizmet edelim. Hem devletimiz ve gönüllüler sahayı çok hızlı toparladı ilk zamanlarda duyduğun endişeler de yok artık merak etme."

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

"İŞİNİZE ODAKLANSANIZA ARTIK"

Kerem Kınık ve Şahan Gökbakar'ın atışmasına AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan tepki gösterdi. Kınık'a yönelik konuşan Turan, "Allah aşkına 'Şahancım' ne, 'bulaşmak' ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!" dedi.

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık
YORUMLAR (4)
  • seçkin mert: Midem bulanıyor artık. Cevap Yaz 49 1 Yayından Kaldır
  • Ali Sirma: Şahan efendi sen kendi işine bak;Sen insanları güldürmek için her türlü rezilliği, pisliği yapmak gibi bir mesleğin var sen ona devam et vb.... Cevap Yaz 38 96 Yayından Kaldır
  • Sami DÖNMEZ: Kerem Bey siz ticaretinize bakın çocuğunuza sahip çıkın biz yardımları yollarız?????? Cevap Yaz 120 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık - Son Dakika


Advertisement