Ak Partili Çırak Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Ak Partili Çırak Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

17.02.2012 14:22
Ak Partili Çırak Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi, System.String[]

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Kurttepe ve 100 Yıl mahalle muhtarları ile bazı esnafların sorunlarını dinledi.

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Kurttepe ve 100 Yıl mahalle muhtarları ile bazı esnafların sorunlarını dinledi.

Toros, Güzelyalı ve Kurttepe mahalle esnafı genel olarak seyyar satıcılar ve ulaşımla ilgili sıkıntılarından yakındı. Başkan Çırak ve Yönetim kurulu üyeleri Murat Ayhan Benlice, Kerem Aydın, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları esnaf ziyaretinin ardından Kurttepe mahalle muhtarı Bekir İşlek ve 100 Yıl. Mahalle Muhtarı Mehmet Yakar ile görüştüler.

Başkan Çırak, AK Parti hükümetinin muhtarları çok önemsediğini vatandaşın sorununu çözmek için çalıştıklarını ifade etti. Çırak, "Toplumumuzun her kesimiyle olduğu gibi Muhtarlarımızla da yakın çalışacağız. Birebir sorunlarını dinleyeceğiz. Çözebildiğimiz sorunları anında, diğerlerini ise oturup konuşarak halledeceğiz, birlik ve beraberlik içerisinde çözülemeyecek sorunumuz kalmayacaktır. Bu konuda hepimize büyük görevler düşüyor. Hep birlikte çalışarak ilçemizi kalkındıracağız güzelleştireceğiz." dedi.

İktidarın icraatlarından memnun olduklarını ifade eden mahalle muhtarları da kendilerini ziyaret eden AK Partililere teşekkür etti.

Ak Partili Çırak Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Ak Partili Çırak Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı Aydınlı usta, 1 aylık çalışmayla Atatürk'ün de giydiği 1 asırlık çizmenin benzerini yaptı Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanlarını ve polisi taş yağmuruna tuttu: 20 gözaltı