Son Dakika Haberleri: Ak Partili Eski Vekil Şükrü Önder Aklandı

Ak Partili Eski Vekil Şükrü Önder Aklandı

7 ay önce

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra Morbeyin mağduru olduğu anlaşılarak salıverilen AK Parti eski Yalova Milletvekili Şükrü Önder, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi’nde görülen davada beraat etti.

Ak Partili Eski Vekil Şükrü Önder Aklandı, System.String[]
FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra Morbeyin mağduru olduğu anlaşılarak salıverilen AK Parti eski Yalova Milletvekili Şükrü Önder, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nde görülen davada beraat etti.

AK Parti Yalova eski Milletvekili Şükrü Önder, 22 Haziran 2017 tarihinde telefonunda FETÖ'nün haberleşme programı Bylock olduğu gerekçesi ile tutuklanmış ve Silivri Cezaevi'ne götürülmüştü. Yaklaşık 6 ay tutuklu olarak cezaevinde kalan Önder, Morbeyin mağduru olduğu anlaşılınca, 29 Aralık 2018 tarihinde cezaevinden tahliye edildi. Önder'in davasına Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nde devam edildi. Mahkeme, Mehmet Özyalçın Önder'in üzerine atılı suçları yerinde bulmadığını, mahkemeye ulaştırılan raporların da suçsuzluğunu ortaya koyduğunu dile getirerek, Önder'in beraatine karar verdi. - YALOVAÇin'de Anne ve 3 Çocuğunun Ölümüne Neden Olan Dadı İdam Edildi Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var!

Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti