Son Dakika Haberleri: Ak Partili Gençlerden Emniyet Kemeri Uyarısı

Ak Partili Gençlerden Emniyet Kemeri Uyarısı

3 ay önce

Aydın'da AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, il genelinde emniyet kemeri takan sürücülere karanfil dağıttı, takmayanları ise broşürle bilgilendirdi.

Ak Partili Gençlerden Emniyet Kemeri Uyarısı, System.String[]
Aydın'da AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, il genelinde emniyet kemeri takan sürücülere karanfil dağıttı, takmayanları ise broşürle bilgilendirdi.

AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, emniyet kemerinin önemine dikkati çekmek amacıyla 17 ilçede eş zamanlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Program kapsamında İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut öncülüğünde trafiğin yoğun olduğu bölgelere giden üyeler, emniyet kemeri takan sürücülere karanfil dağıttı, takmayanları ise broşürle bilgilendirdi.

Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı İsmail Azeri, gazetecilere yaptığı açıklamada, son zamanlara emniyet kemerinin takılmamasından kaynaklı yaralanma ve ölümlere dikkat çekmek amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

Azeri, "Amacımız Aydın'ın örnek bir şehir olması için farkındalığı artırmak. Gerekli broşürlerimizi dağıtacağız. Emniyet kemeri takmak tek başına yeterli değil. Trafik kurallarının da önemini hatırlatmak istiyoruz. Amacımız günü kurtarmak değil, bu projenin takipçisi olmak. Bu konuda gençlik olarak üzerimize düşen görevi yapacağız." dedi.18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Terör Örgütü PKK, Hamile Kalan Kadın Teröristi İnfaz Etti

Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu