Son Dakika Haberleri: Ak Partili Hamza Dağ, Bayraklı'da Yapımı Devam Eden Şehir Hastanesi İnşaatını Ziyaret Etti

Ak Partili Hamza Dağ, Bayraklı'da Yapımı Devam Eden Şehir Hastanesi İnşaatını Ziyaret Etti

3 ay önce

AK Partili Hamza Dağ, Bayraklı'da yapımı devam eden şehir hastanesi inşaatını ziyaret etti Bayraklı'daki şehir hastanesinde işçiler arı gibi çalışıyor, inşaatın yüzde 30'u bittiİZMİR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'in Bayraklı ilçesindeki yapımı devam...

AK Partili Hamza Dağ, Bayraklı'da yapımı devam eden şehir hastanesi inşaatını ziyaret etti
Bayraklı'daki şehir hastanesinde işçiler arı gibi çalışıyor, inşaatın yüzde 30'u bitti

İZMİR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'in Bayraklı ilçesindeki yapımı devam eden şehir hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu. İşçilerin arı gibi çalıştığı inşaatta yetkililerden bilgi alan Dağ, "Şu anda da yüzde 30'u tamamlanmış durumda. Hastane inşaatı hızla devam ediyor. Bu inşaat çalışması birçok şeyi gösteriyor. Ağustos ayında yapılan ekonomik operasyonun bir şey ifade etmediğini gösteriyor.2016 yılında inşaatı başlayan hastane, Mayıs 2020 yılında bitirilmiş olacak" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, bazı temaslarda bulunmak üzere İzmir'e geldi. Dağ, Bayraklı'da bulunan 2 bin 60 yataklı şehir hastanesinin inşaatında da incelemelerde bulundu. Yetkililerden bilgi alan Dağ, inşaatın rahatlıkla görülebildiği bir alanda işçileri izledi.
Yüzde 30'u bitti
Burada basın mensuplarına bilgi veren Hamza Dağ, hastanenin Mayıs 2020 yılında bitirileceği bildirdi. "Bu çalışmalar birçok şeyi gösteriyor. Ağustos ayında yapılan ekonomik operasyonun bir şey ifade etmediğini gösteriyor" diyen Dağ, şöyle devam etti:
"İnşaat alanında hızla çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar birçok şeyi gösteriyor. Ağustos ayında yapılan ekonomik operasyonun bir şey ifade etmediğini gösteriyor. İnşaat başta olmak üzere birçok alanda ciddi çalışma yapılıyor. 2016 yılında inşaatı başlayan hastane, Mayıs 2020 yılında bitirilmiş olacak. 2 bin 60 yataklı hastane, Bayraklı başta olmak üzere İzmirlilere hizmet sunacak. 2016 kardeşimiz da burada harıl harıl çalışıyor. Mühendisinden işçisine kadar. Burada 5 tane hastane var. Devasa ciddi bir hastane. Şu anda da yüzde 30'u tamamlanmış durumda. Bizler de aylık olarak bunların takibini yapıyoruz."
Temeli atılan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Kampüsü, yatırımcı firmalar Türkler Holding ve Gama Holding ortaklığı tarafından 36 ay inşaat dönemi içinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak. 2 bin 60 yatak sayısına sahip olan dev proje, tamamlanmasının ardından söz konusu şirketler tarafından 25 yıl boyunca işletilecek.
Proje ise 715 yataklı genel hastane, 424 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 380 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Hastanesi, 141 yataklı Onkoloji Hastanesi, 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi ile hastane kampüsünü destekleyecek çeşitli fonksiyonları kapsıyor.Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Son Dakika! Münbiç'te ABD Askerlerine Bombalı Saldırı: 6 Ölü, 19 Yaralı

Son Dakika! FETÖ Çatı Davasında Gerekçeli Karar: Örgütün Nihai Amacı Cemaat Zümre Egemenliğinde Teokratik Totaliter Rejim Kurmak