Son Dakika Haberleri: AK Partili Heyetten Skandal Sözler: Şeyin Trene Baktığı Gibi Bakıyorlar

AK Partili Heyetten Skandal Sözler: Şeyin Trene Baktığı Gibi Bakıyorlar

1 ay önce

Gaziantep'te hayata geçirilecek olan Gaziray Banliyo Hattı'nın test sürüşüne katılan AK Parti heyetinden biri, kendilerini izleyen vatandaşa "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" dedi.

AK Parti heyeti, Gaziantep'te hayata geçirilecek olan Gaziray Banliyo Hattı'nın test sürüşüne katıldı. Heyetten biri, kendilerini selamlayan vatandaşa "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" dedi.

TEST SÜRÜŞLERİ BAŞLADI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Gaziray Banliyo Hattı Projesi kapsamında Seyrantepe-Göllüce-Taşlıca arasındaki 5 kilometrelik Gaziray Hattı'nda test sürüşleri başladı.

Konuşmaların ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindekiler, Gaziray test sürüşüne katıldı.

"ŞEYİN TRENE BAKTIĞI GİBİ BAKIYORLAR"

Fakat test sürüşünde ilginç anlar yaşandı. Trenin sürüldüğü sırada çevredeki vatandaşlara el sallayan AK Partili heyetten bir kişi, "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" ifadelerini kullandı. Görüntülerde sözün kimin söylediği anlaşılmıyor.

Haber Yayın Tarihi : 23.03.2019 08:07 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı