AK Partili kadın kolları başkanının "Kızmayın sakın" diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu - Son Dakika

AK Partili kadın kolları başkanının "Kızmayın sakın" diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Erdoğan'a "Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısına, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis üyesi olan Meryem Demir'in sözleri damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum'da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

"KIZMAYIN SAKIN BEN BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM"

Toplantıda söz alan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz" diye konuştu.

ERDOĞAN "HAŞA" DİYEREK KARŞILIK VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Demir'in bu sözlerine karşılık, "Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin" cevabı verdi.

AK Partili kadın kolları başkanının Kızmayın sakın diyerek Erdoğan'a söylediği söz, toplantıya damga vurdu

Son Dakika

Çinli yetkililerin koronavirüs verilerini Dünya Sağlık Örgütü ile paylaşmaması binlerce insanın boşu boşuna ölmesine sebep oldu Türkiye, koronavirüsle mücadele ederken 7 ilimizde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı patlak verdi Doktor, babasının mezarı başında intihar etti Sert düşüş yaşayan altının gram fiyatı 366 liradan işlem görüyor Bilim insanları koronavirüs salgınını "yavaşlatan" asıl sebebin morötesi ışınlar olduğunu buldu Son Dakika: Toplu taşıma araçları üçte bir oranında ayakta yolcu alabilecek Polis, GBT'ye aldığı kadının 9 yıl hapis cezası olduğunu görünce apar topar karakola götürdü Son Dakika: Habur ve Gürbulak sınır kapıları tekrar açılıyor ABD'de eylemciler bombayla ATM'yi patlatıp paraları almaya çalıştı Eski muhtar, ava çıktığı arkadaşını domuz zannederek öldürdü Son dakika: Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamları açıklandı George Floyd eylemleri çığırından çıktı! Beyaz Saray güvenlik önlemlerine yenisini ekledi Tartıştığı babasını ve kardeşini bıçaklayan zanlı "Pişman değilim" dedi YKS başvurularında sınav ücreti ödeme süresi yarın geceye kadar uzatıldı Eylemlere karşı aldığı tavır, yaklaşan seçimler öncesinde Trump'a pahalıya mal olacak