Son Dakika Haberleri: Ak Partili Kadınlar Subay Eşlerini Unutmadı

Ak Partili Kadınlar Subay Eşlerini Unutmadı

2 yıl önce

AK Parti Gelibolu İlçe Kadın Kolları üyeleri, eşleri Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatında görevli subay eşlerini ziyaret etti.

Ak Partili Kadınlar Subay Eşlerini Unutmadı, System.String[]
AK Parti Gelibolu İlçe Kadın Kolları üyeleri, eşleri Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatında görevli subay eşlerini ziyaret etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zerrin Şakar ve partililer, ilçedeki bir otelde düzenlenen "14 Şubat Sevgililer Günü" etkinliğinde, eşleri Afrin'de devam eden "Zeytin Dalı Harekatı"nda görev yapan subay eşleriyle bir araya geldi.

Şakar, çiçek verdiği subay eşlerine, yalnız olmadıklarını belirtti.

Afrin'de çok kutsal bir mücadelenin devam ettiğini ifade eden Şakar, "Kahraman ordumuzun neferlerine sonuna kadar güveniyoruz. Rabbim onların yardımcısı olsun. Bu kahramanlarımız orada vatani ve milleti için savaşırken, geride bıraktıkları eş ve çocukları da bizlere emanettir. Bu kahramanlarımızın eşlerini, bu anlamda günde yalnız bırakmak istemedim. Bu sevgi gününde yalnız olmadıklarını anımsatmak istedim. Onlar önce Rabbime, sonra da bizlere emanetler." dedi.Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

Otomotiv Devi Ford, Brezilya'daki Fabrikasını Kapatıyor