Ak Partili Vekillerden Taziye ve Geçmiş Olsun Mesajı - Son Dakika

Ak Partili Vekillerden Taziye ve Geçmiş Olsun Mesajı

19.01.2012 19:02
Ak Partili Vekillerden Taziye ve Geçmiş Olsun Mesajı, System.String[]

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ercan Candan ve Özcan Ulupınar çatı faciası ile ilgili taziye ve geçmiş olsun mesajı yayımladı.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ercan Candan ve Özcan Ulupınar çatı faciası ile ilgili taziye ve geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Zonguldak'ta 2 kişinin hayatını kaybettiği 20 kişinin yaralandığı çatı faciasıyla AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ercan Candan ve Özcan Ulupınar mesaj yayımladı. Milletvekili Candan mesajında, "Ülkemizi etkisine alan yoğun kar yağışları ilimizde de etkisini artırarak devam etmektedir. Yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilemekle kalmayıp maalesef istemediğimiz bir kazayı da beraberinde getirmiş, Zonguldak Merkez Soğuksu'da bulunan kapalı Pazar yerinin uzay çatısı çökmüştür. Bu üzücü olayda 2 vatandaşımız vefat etmiş çok sayıda vatandaşımızda yaralanmıştır. Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı, yararı vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim. Bölgemizde yaşanan ağır kış şartlarından vatandaşlarımızın etkilenmemesi için, başta sayın valimiz olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımız tüm gücüyle çalışmaktadır" dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ise mesajında, "Zonguldak'ın Soğuksu Semtindeki kapalı pazaryerinin elverişsiz hava şartları nedeniyle çökmesi sonucunda, 2 yurttaşımızın yaşamını yitirmesi ve 20 vatandaşımızın da yaralanması karşısında büyük bir üzüntü içindeyim. Yaşanan bu doğal afet nedeniyle yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar dilerim" dedi. - ZONGULDAK

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ak Partili Vekillerden Taziye ve Geçmiş Olsun Mesajı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, Etik Kurulu'na sevk edildi Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı